klucky so zarukou
Pridajte sa k nám a buďte informovaní o aktuálnych ponukách!


BURJ KHALIFA, Dubai - HOTEL ARMANI

Prvý hotel ARMANI sa nachádza v BURJ KHALIFA, Dubai najvyššej stavbe sveta. Veža meria 829 metrov.

Armani Dubai

BURJ KHALIFA, Dubai - HOTEL ARMANI

BURJ KHALIFA BURJ KHALIFA BURJ KHALIFA
Architektonický návrh pochádza zo štúdia Skidmore, Owings and Merrill (Chicago).

Armani rezidencia sa nachádza na jedenástich poschodiach a má 160 luxusných izieb a apartmánov, 8 reštaurácií, obchody a kúpele. Interiér dokonale prezentuje štýl ARMANI. Giorgio Armani osobne vybral každý detail interiéru, elegantný minimalistický štýl aplikovaný do luxusu a dokonalosti.

Pre interiéry Residence Dubai Armani boli zvolené kľučky Olivari Planet Q, dizajn Luca Casini.
Armani Dubai

HOTEL ARMANI, Milano

hotel ARMANI Milano hotel ARMANI Milano hotel ARMANI Milano hotel ARMANI Milano hotel ARMANI Milano hotel ARMANI Milano hotel ARMANI Milano hotel ARMANI Milano hotel ARMANI Milano
Hotel Armani Milano sa nachádza v štýlovej štvrti Quadrilatero della Moda, len 150 metrov od stanice metra Montenapoleone.

Hotel sa nachádza v budove z 30. rokov 20. storočia, ktorú navrhol Enrico Grifini, a ponúka izby zariadené nábytkom značky Armani Casa. V kamennej alebo mramorovej kúpeľni máte k dispozícii sprchový kút s jednosmerne priehľadným sklom.

Giorgio Armani sám navrhol a vybral každý kus zariadenia tohto 5-hviezdičkového hotela. Armaniho chuť a nezameniteľný štýl, rešpektovaný po celom svete. Estetika viditeľná pri výbere materiálov a farieb na vytvorenie teplej, príjemnej atmosféry a dokonalé tvary, rovnako ako kľučky na dverách - Planet, dizajn: Luca Casini.